ПІДВЕДЕНО ПІДСУМКИ РОБОТИ УПРАВЛІННЯ ЗА І КВАРТАЛ 2018 РОКУ

Written by administrator on . Posted in Пенсійний фонд

23 квітня 2018 року у Васильківському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України відбулася підсумкова нарада за результатами роботи управління у І кварталі 2018 року під головуванням першого заступника начальника головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Василя Верещака.

В підсумковій нараді взяли участь начальник Васильківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області Ганна Проскурня, перший заступник начальника об’єднаного управління Ніна Задорожна, заступник начальника об’єднаного управління Валентина Метьолкіна та колектив управління. Запросили до участі в нараді голову Васильківської міської інвалідської громадської організації “Союз Чорнобиль України” Володимира Підгорецького.

Начальник об’єднаного управління Ганна Проскурня проінформувала про основні показники роботи управління, зокрема, наповнення бюджету Пенсійного фонду, погашення заборгованості з обов’язкових платежів з метою своєчасного і повного фінансування пенсійних виплат.

Також, про результати роботи управління прозвітували заступники начальника об’єднаного управління та керівники відділів.

Доповідачі висвітлювали роботу управління щодо  інформаційної роботи, легалізації зайнятості населення, пенсійне забезпечення громадян, моніторинг своєчасного отримання пенсій,  співпраця з громадськими та ветеранськими організаціями.

За результатами наради визначили основні завдання та головні напрямки роботи щодо підвищення якості обслуговування громадян та наближення  послуг до їх отримувачів, напрацювання нових методів, технологій, пошуку шляхів вирішення проблемних питань.

По закінченню підсумкової наради перший заступник начальника головного управління у Київській області Василь Верещак та запрошений Голова ГО “Союз Чорнобиль України” Володимир Підгорецький подякували керівництву та колективу управління за плідну роботу та побажали подальших успіхів.

Trackback from your site.

Leave a comment