Чергове засідання виконавчого комітету Васильківської міської ради

Written by administrator on . Posted in Виконком

24 квітня 2018 року під головуванням Васильківського міського голови Володимира Сабадаша відбулося чергове засідання виконавчого комітету Васильківської міської ради. На порядок денний виносились наступні питання:

1. Про надання матеріальної допомоги.
2. Про розподіл обов’язків між міським головою, першим заступником міського голови, заступниками міського голови, керуючим справами виконавчого комітету Васильківської міської ради Київської області.
3. Про поновлення складу постійно діючих комісій створених при виконавчому комітеті міської ради.
4. Про затвердження переліку підприємств комунальної власності міста Василькова та видів робіт для організації проведення оплачуваних суспільно-корисних робіт.
5. Про проведення фестивалю електронної музики «Молодь Василькова за здоровий спосіб життя» в м. Василькові.
6. Про утворення комісії виконавчого комітету Васильківської міської ради з питань контролю за станом спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів.
7. Про внесення змін в рішення виконавчого комітету Васильківської міської ради від 28.03.2016 року № 92 «Про затвердження положення про робочу групу з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення м.Василькова та складу робочої групи».
8. Про захист житлових та майнових прав дітей.
9. Про затвердження Положення про порядок проведення на території  міста  Василькова виставково-ярмаркової діяльності.
10. 
Про надання дозволу фізичній особі – підприємцю на розміщення  надувного   батуту  на дитячому майданчику в  місті Василькові.
11. Про надання дозволу державному підприємству «Молодість» Київської міської державної адміністрації на проведення розважальних заходів у складі  цирку – шапіто «АРТФЛАЙ».
12. Про переведення особового рахунку на квартиру в м.Василькові.
13. Про оформлення права власності.
14. Про проведення національного проекту «Місто професій» у місті Васильків.
15. Про впорядкування адреси земельній ділянці.
16.Про внесення змін в рішення виконавчого комітету Васильківської міської ради від 30.11.2017 р. № 498 “Про проведення відкритого конкурсу на кращий проект ідею пам’ятника патріотам-захисникам Вітчизни, Героям Небесної Сотні та прилеглої до нього території”.   

Trackback from your site.

Leave a comment