УЧАСТЬ У ЯРМАРЦІ ВАКАНСІЙ

Written by administrator on . Posted in Пенсійний фонд

Васильківське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області  активно співпрацює з Васильківським міськрайонним центром зайнятості. Відбувся ярмарок вакансій на базі Комунального навчального закладу Київської обласної ради «Васильківський професійний ліцей», в якому взяли участь представники управління: перший заступник начальника об’єднаного управління – Ніна Задорожна, заступник начальника об’єднаного управління – Валентина Метьолкіна.

В рамках цього заходу проведено засідання “круглого столу” на тему: «Спільні дії соціальних партнерів в реалізації ефективної зайнятості з гідними умовами праці, соціального захисту та соціального діалогу».
Мета заходу: сприяння занятості населення та стимулювання створення нових робочих місць шляхом реалізації державних цільових програм та інвестиційних проектів соціальними службами. Під час засідання Ніна Задорожна розповіла, що на сьогодні Пенсійний фонд України – одна з найбільш розвинених інституцій в державі, яка має величезний організаційний та технічний потенціал, здатний вирішувати і реалізовувати найскладніші завдання, а робота спеціалістів управління, перш за все, направлена на якісне обслуговування громадян.

Під час зустрічі з роботодавцями та безробітними, які брали участь у «ярмарці вакансій», було зазначено, що болючою темою сьогодення – є боротьба з виплатою заробітної плати у “конвертах”, реалізація гарантій оплати праці. Було звернуто увагу на важливість офіційного працевлаштування, нарахування в повному обсязі заробітної плати, з якої сплачуються страхові внески та на підставі яких формується страховий стаж, що впливає на збільшення розміру пенсії.
Поряд з цим, заступник начальника управління Валентина Метьолкіна повідомила присутнім про останні зміни пенсійного законодавства та єдиний підхід до нарахування пенсій, пояснила порядок реєстрації та переваги користування веб-порталом електронних послуг Пенсійного фонду України.

Trackback from your site.

Leave a comment