Промисловість міста

Written by administrator on . Posted in Економіка

Управління з питань економіки та власності міської ради, за результатами щомісячного оперативного моніторингу виробничої діяльності промислового сектору міста Василькова, надає інформацію про стан розвитку  і  обсяги реалізації продукції підприємствами основного кола промислових підприємств міста в Україні та за її межами.

За І квартал 2018 року підприємствами основного кола промислових підприємств реалізовано промислової продукції  на 267,9 млн. грн., що на 62,9 млн. грн., або на 30,6 відсотка більше ніж у відповідному періоді минулого року (без урахування рівня інфляції).

Підприємства міста, які збільшили показники реалізації продукції:

ТОВ «Київ-Профіль»;

ТОВ «НВК ВК «Система»;

ТОВ «Аква Косметикс Груп»;

ТОВ «Завод – «Ореол-1»;

ТОВ «Елтех».

За межі країни за січень-березень поточного року реалізовано продукції на суму понад 41,9 млн. грн., що на 8,6 млн., або на 25,8 відсотка більше ніж за січень-березень 2017  року.

Експорт конкурентноздатної на світовому ринку продукції виробників міста здійснюється в наступні країни Європи, Азії, пострадянського простору: Молдова, Румунія – метало профіль (ТОВ «Київ-Профіль»), Узбекистан, Грузія, Азербайджан, Таджикистан – смакові та харчові добавки (ТОВ «ФудТек»), Латвія, Литва, Білорусь, Молдова – парфумерні та косметичні вироби (ТОВ «Аква Косметикс Груп»), Італія – шкіра великої рогатої худоби (ТОВ «Слава») тощо.

Начальник  управління з питань

економіки та власності                                                                                                       О.А. Стасюк

 

Trackback from your site.

Leave a comment