Ярмарок професій для учнівської молоді Васильківщини

Written by administrator on . Posted in центр зайнятості

12.04.2018 року для учнів загальноосвітніх шкіл міста Василькова та Васильківського району Васильківським міськрайонним центром зайнятості проведено Ярмарок професій, який відбувся в приміщені КЗ КОР «Васильківський професійний ліцей».

Захід  відкрила  директор центру зайнятості Олена Миколайчук, яка наголосила, що одним з найважливіших кроків у житті людини є вибір майбутньої професії,  адже це не лише вдале чи не вдале рішення юності, а й крок від якого залежить подальша доля людини, її активна та творча зайнятість у житті чи пасивне існування в ньому.

На Ярмарку були широко висвітлені інформаційні матеріали щодо підготовчих курсів, умов навчання, перспективних спеціальностей, наявних факультетів та вартості навчання в учбових закладах. Ознайомлено понад 400 майбутніх  випускників шкіл м. Василькова та Васильківського району із вступною компанією, спеціальностями та напрямками підготовки.             Присутніми були представники  30 навчальних закладів різної акредитації та напрямків підготовки. Свою агітаційну інформацію всі навчальні заклади залишили в центрі зайнятості.

У Вас є можливість ознайомитися з актуальною на сьогодні інформацією стосовно вибору професії, а також пройти професійне тестування у Васильківському міськрайонному центрі занятості за адресою: м. Васильків,    вул. Грушевського 17.

Завжди раді допомогти!

Trackback from your site.

Leave a comment