Знайти роботу легко, якщо в тебе є мрія!

Written by administrator on . Posted in центр зайнятості

Знайти роботу по професії, або ж на будь-який смак, пропонували на «Ярмарку вакансій для безробітних та незайнятого населення м.Василькова та Васильківського району», яка відбулась 12 квітня 2018 року  в приміщенні КЗ КОР «Васильківський професійний ліцей». Представники 25 підприємств та організацій, які функціонують на території міста Василькова, Васильківського району та м.Києва, представили себе та вільні вакансії своїх підприємств  всім охочим знайти роботу.

Захід відвідали запрошені соціальні партнери центру зайнятості: заступники начальника  Васильківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України  Київській області Метьолкіна В.В. та Задорожна Н.С., начальник управління з питань економіки та власності Васильківської міської ради Стасюк О.А., заступник начальника управління соціального захисту населення Васильківської міської ради Пушкарьова В.М., начальник сектору управління соціального захисту населення Васильківської районної адміністрації Корнієнко Е.А. та інші.

Відкриття заходу відбулося під гаслом «Живи та працюй в Україні» на якому директор Васильківського центру зайнятості Олена Миколайчук побажала всім знайти гідну роботу з достойною оплатою праці, яка в Україні є.

Лише за першу годину роботи ярмарку, його відвідали більше півтори сотні безробітних, які перебувають на обліку в центрі зайнятості, а також шукачі роботи.

Отримавши  інформацію від роботодавців, кожен запрошений намагався знайти роботу, яка йому найближче до душі, хоча майже всі зізнаються, знайти її важко, адже для всіх вона повинна бути в першу чергу з гідною заробітною платнею та умовами праці.

Згідно даних центру зайнятості, найбільш затребуваними професіями сьогодні є: інженерно-технічного спрямування, слюсарі-ремонтники, електрики, токарі, водії, бухгалтери, а також служба за контрактом в Національній гвардії, службі з надзвичайних ситуацій, поліції та інші. Роботодавці готові приймати не тільки працівників із досвідом роботи, але й самі навчати, головне аби було бажання працювати.

І хоч кількість вільних вакансій значно менша чим бажаючих, той хто активно шукає роботу її знайде, а особливо на таких заходах як Ярмарок вакансій, які двічі на рік проводить Васильківський міськрайонний центр зайнятості і метою якого є надати можливість безробітним, які перебувають на обліку в центрі зайнятості познайомитися особисто з роботодавцями без відвідування підприємств та витрат свого часу та коштів.

Зі свого боку, роботодавці люб’язно інформували про умови працевлаштування як в усній так й письмовій формах, надавали відповіді та розповідали про умови праці, рівнях заробітних плат та кар’єрного зростання.

Підприємства розміщали власні інформаційні матеріали, проспекти, буклети, представляли демонстраційні матеріали, рекламуючи військову службу за контрактом.

У Ярмарку вакансій прийняли участь 25 представників роботодавців Васильківського регіону та міста Києва, які запропонували близько 200 вакансій у галузях будівництва, транспорту, виробництва, торгівлі, охорони здоров’я, зв’язку, швейного виробництва, сільського господарства та інших галузях. На Ярмарку були представлені вакансії як за робітничими професіями: слюсарі, пресувальники, токарі, електрозварники, електромонтери, електрики, водії, кухарі, охоронники, офіціанти так і вакансії для бухгалтерів, майстрів виробничого навчання, інженерно-технічних працівників, менеджерів із збуту тощо. Також, відвідувачам запропоновано понад 10 500 пропозицій роботи на підприємствах м. Києва.

В заході прийняли участь представники кадрових підприємств та керівники  КНЗ КОР Васильківського професійного ліцею, Васильківського відділу поліції ГУ НП в Київській області, Регіональної філії південно-західної залізниці, 7-й Державного пожежно-рятувального загону Київської області, ТОВ “Аква косметик груп”, ТОВ “Вентиляційні системи”, ТОВ “НВК”ВК Система”, Васильківська центральна районна лікарня,  ТОВ «Нова Лінія», ТОВ «АТБ», ТОВ “Київ-профіль”, ТОВ «Сан ойл» та багато інших, які постійно та успішно співпрацюють з Васильківським МРЦЗ.

Ярмарок відвідали понад 240 шукаючих роботу безробітних громадян та близько 75 осіб з числа зайнятого населення. Всі вони скористалися можливістю провести співбесіду з представниками роботодавців щодо подальшого працевлаштування та 16 осіб отримали запрошення відвідати підприємства для більш детального ознайомлення.

На підведенні підсумків роботи Ярмарку директор центру зайнятості Олена Миколайчук подякувала представникам роботодавців, представникам засобів масової інформації, соціальним партнерам за підтримку і тісну співпрацю.

 

 

Trackback from your site.

Leave a comment