День відкритих дверей для соціальних партнерів та міської влади

Written by administrator on . Posted in Пенсійний фонд

В управлінні відбувся «День відкритих дверей» для соціальних партнерів та міської влади.
Під час заходу начальник управління Ганна Проскурня та заступник начальника управління Валентина Метьолкіна ознайомили присутніх з основними завданнями та функціями, що покладаються на управління.

Продемонстрували відвідувачам роботу громадської приймальні, що діє за принципом «єдиного вікна», розповіли про нову систему обслуговування громадян на базі централізованої системи призначення та виплати пенсій.

Зазначили, що в управлінні особлива увага приділяється громадянам з обмеженими можливостями: на вході облаштовано пандус, обладнано туалет для людей з особливими потребами, для слабо зрячих на вулиці та в приміщенні нанесена тактильно-кольорова розмітка. Облаштовано робоче місце відвідувача з доступом до мережі інтернет та дитячий куточок.
Ознайомили учасників заходу зі змінами у пенсійному законодавстві, акцентували увагу на важливості легальної зайнятості для кожного громадянина. Також розповіли про можливість добровільної участі у системі загальнообов`язкового державного пенсійного страхування, ознайомились з процедурою реєстрації на Веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду, за допомогою якого можна дистанційно взаємодіяти з органами Фонду.

 

Tags:

Trackback from your site.

Leave a comment