ЗУСТРІЧ З БЕЗРОБІТНИМИ

Written by administrator on . Posted in Пенсійний фонд, центр зайнятості

Перший заступник начальника Васильківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області Ніна Задорожна та заступник начальника об’єднаного управління Валентина Метьолкіна провели зустріч з  безробітними громадянами, які перебувають на обліку у Васильківському  міськрайонному центрі зайнятості.

Під час зустрічі присутнім надали роз’яснення щодо умов призначення пенсій для різних категорій громадян, зарахування до страхового стажу періодів трудової діяльності, зокрема, періоду перебування на обліку в центрі зайнятості. Також обговорено питання щодо легалізації трудових відносин між роботодавцями і найманими працівниками. Ніна Задорожна зазначила, що захист прав громадян, спрямований на легалізацію трудових відносин між роботодавцями та найманими працівниками, є одним з найважливіших напрямків в роботі управління. За її словами, використання найманої праці без оформлення трудових відносин позбавляє працівників заліку страхового стажу, а як наслідок, й гідної пенсії в майбутньому.
Також, в ході розмови всім присутнім було запропоновано стати користувачами веб-порталу Пенсійного фонду України для отримання можливості самостійно контролювати роботодавців щодо своєчасності та повноти перерахування страхових внесків за себе, даних щодо набутого страхового стажу та інших пенсійнійних послуг. Для реєстрації на веб-порталі електронних послуг необхідно особисто звернутися до управління Пенсійного фонду України за місцем проживання з паспортом та ідентифікаційним номером і написати заяву, згідно якої особі буде видано реєстраційний код.
Всі безробітні отримали буклети та листівки за викладеною тематикою.

По завершенню заходу, був проведений флешмоб на тему: «Без легальної зарплати пенсії не будеш мати».

Tags:

Trackback from your site.

Leave a comment