ОСТАННІ НОВИНИ З ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЙ

Written by administrator on . Posted in Публічна інформація

Бойовики вигадали нову заборону для мешканців Донбасу

Бойовики НЗФ “ДНР” і російські окупанти на тимчасово окупованих територіях Донецької області забороняють людям розмовляти зі спостерігачами СММ ОБСЄ.

Про це повідомляється в звіті СММ ОБСЄ станом на 6 березня 2018 року, пише НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Ведомости Донбасса.

“У двох окремих випадках в непідконтрольних уряду районах Донецької області співробітники підприємств повідомили патрулям Місії, що вони не можуть вільно спілкуватися зі спостерігачами без дозволу від членів збройних формувань”, йдеться в повідомленні.

Нагадаємо також, у неділю, 21 січня, на території, яка контролюється бойовиками, окупанти поблизу КП “Оленівка” обстріляли автобус із мирними мешканцями. Під час обстрілу один з пасажирів автобусу отримав поранення несумісні із життям. Крім того, травмовано ще одну особу.

Крім того, в уряді Російської Федерації готові до поступового виходу з Донбасу, оскільки переконалися, що він не вартий витрачених зусиль. Таку заяву зробив колишній посол США в Україні Вільям Тейлор. Дипломат переконаний, що в Кремлі дуже переоцінили переваги, отримані після вторгнення на Донбас, а ціна, яку заплатили за це, виявилася дуже високою.

Trackback from your site.

Leave a comment