«Промисловість міста»

Written by administrator on . Posted in Економіка

Управління з питань економіки та власності міської ради, за результатами щомісячного оперативного моніторингу виробничої діяльності основного кола  промислових підприємств,  надає інформацію про стан розвитку промислового сектору міста Василькова.

Основними промисловими підприємствами міста за січень-грудень 2017 року реалізовано промислової продукції на суму 848,2 млн. грн., що на 187,2 млн. грн., або на 28,3 відсотка більше ніж в 2016 році. Безпосередньо протягом грудня 2017 року підприємствами реалізовано продукції на  81,3 млн. грн.

За межі країни з початку поточного року реалізовано продукції на суму понад 121,5 млн. грн., що на 15,8 млн., або на 25,8  відсотка більше ніж за 2016  рік.

Продукція, що виробляють промислові підприємства міста, є конкурентно-спроможною на зовнішньому ринку (борошно, висівки, парфумерна та косметична продукція, смакові та харчові добавки, метало профіль, деревина, столярні вироби, шкіра)  і реалізується на експорт в країни Європи, Азії, пострадянського простору: Швецію, Францію, Литву, Латвію, Італію, Білорусію, Молдову, Румунію, Узбекистан, Таджикистан, Азербайджан тощо.

 В.о. начальника управління з питань

економіки та власності                                                                                      С.В. Рибалко

 

Tags:

Trackback from your site.

Leave a comment