Генеральний план розвитку міста

Оголошення
Відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови КМУ від 25 травня 2011 року № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» виконавчий комітет Васильківської міської ради повідомляє про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості під час розроблення детального плану уточнення планувальної структури і функціонального призначення території по вул. Соборна – Княжа м. Василькова з метою його розгляду з подальшим затвердженням.
Документація розроблена ФОП Кострицька І.В.
Матеріали розробленого детального плану території по вул. Соборна – вул. Княжа м. Василькова знаходяться в приміщенні відділу містобудування та архітектури Васильківської міської ради за адресою: м. Васильків, вул. Шевченка, 6 на інформаційних стендах та на офіційному веб-сайті Васильківської міської ради.
Пропозиції щодо врахування громадських інтересів подаються в письмовому вигляді до відділу містобудування та архітектури Васильківської міської ради з дня опублікування терміном 1 (один) місяць.
Відповідальним за організацію розгляду пропозицій згідно з розпорядженням Васильківської міської ради призначено начальника відділу містобудування та архітектури Васильківської міської ради Швеця Олександра Васильовича – тел. роб.: 2-48-45, приймальня міського голови – тел. 2-22-51.

Увага! Оголошення!

Відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови КМУ від 25 травня 2011 року № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» виконавчий комітет Васильківської міської ради повідомляє про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості під час розроблення детального плану території району вул. Ольги Кобилянської м. Василькова з метою його розгляду з подальшим затвердженням.

Документація розроблена Українським державним науково-дослідним інститутом проектування міст «Діпромісто».

Матеріали розробленого детального плану території району вул. Ольги Кобилянської м. Василькова знаходиться в приміщенні відділу містобудування та архітектури Васильківської міської ради за адресою: м. Васильків, вул. Шевченка, 6 на інформаційних стендах та на офіційному веб-сайті Васильківської міської ради.

  • Пояснювальна записка «Детальний план території району вул. Ольги Кобилянської м. Василькова» переглянути
  • План існуючого використання території (опорний план) переглянути
  • Проектний план переглянути

Пропозиції щодо врахування громадських інтересів подаються в письмовому вигляді до відділу містобудування та архітектури Васильківської міської ради з дня опублікування (02.08.2017) терміном 1 (один) місяць.

Відповідальним за організацію розгляду пропозицій згідно з розпорядженням Васильківської міської ради призначено начальника відділу містобудування та архітектури Васильківської міської ради Швеця Олександра Васильовича – тел. роб.: 2-48-15, приймальня міського голови – тел. 2-22-51.


Генеральний план розвитку м. Василькова (основне креслення)

%d0%bd%d0%be%d0%b2%d0%b8%d0%b9-1000

Завантажити у високій якості (.jpeg, 69 Mb)


Детальний план території центральної частини м. Васильків (проектний план)

Завантажити у високій якості (.jpg, 3 Mb)


Детальний план території центральної частини м. Васильків (об’ємно-просторова модель забудови)

Завантажити у високій якості (.jpg, 2 Mb)


ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН території центральної частини м. Васильків Київської області (пояснювальна записка) переглянути/завантажити