У КОДА відбулося позачергове засідання обласної комісії з питань ТЕБ та НС

Автор administrator. Дата . Категорія Без категорії.

19 вересня 2017 року під головуванням першого заступника голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Савченка проведено позачергове засідання Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Предметом обговорення було питання щодо протипожежного стану об’єктів з масовим перебуванням людей: закладів освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, оздоровчих та фізкультурно-оздоровчих закладів та інших, в тому числі об’єктів організованого відпочинку дітей в районах та містах обласного значення. Члени Комісії заслухали доповіді керівників відповідних структурних підрозділів облдержадміністрації, а також аналіз реального протипожежного стану об’єктів від Головного управління ДСНС у Київській област

За результатами засідання винесено ряд рішень щодо проведення заходів з покращення ситуації протипожежного стану об’єктів державної, комунальної та приватної власності з масовим перебуванням людей. Зокрема, провести позапланові перевірки стану дотримання вимог протипожежної безпеки у закладах, які знаходяться на особливому контролі;  затвердити плани навчань з керівниками закладів щодо додержання вимог законодавства у сфері пожежної безпеки та організувати тренування особового складу з евакуації людей з елементами пожежогасіння; посилити популяризацію безпеки життєдіяльності серед дітей та молоді тощо. Також комісією доручено Головному управлінню ДСНС у Київській області звертатись до Адміністративного суду про часткову або повну призупинку експлуатації об’єкту, у випадку виявлення порушень, які несуть загрозу життю і здоров’ю людей.

Нагадаємо, 18 вересня голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган доручив першому заступнику Олександру Савченку організувати проведення комплексу заходів з питань перевірки системи протипожежної безпеки усіх суб’єктів господарювання на території Київської області.

Trackback from your site.

Коментарів

 • Борис

  |

  В Василькові існує юнацький баскетбольний клуб Хижаки, який заснований на кошти приватних осіб. В даному клубі дітей тренерують безкоштовно, одівають, забезпечують спорт інвентарем. Завдяки цьому близько 40 дітей мають де розважитись, позайматися спортом, провести активно час, а не розпивати пиво, курити, вживати наркотики і.т.д.
  Весь минулий рік діти тренувалися два рази на тиждень у спортивному залі школи №9 м. Василькові. В цьому залі організатори повісили баскетбольні щити, організували все для гри в баскетбол. Але цього року з вересня місяця директор школи №9 Шагова відмовила в проведенні спортивної секції, тому що керівництво спорт секції відмовилося платити її особисто хабар. Більше того, вона відкрито заявляє на отримання хабара прикриваючись начальником відділу освіти Козак Л.О.
  Ми батьківський комітет дітей які займаються в баскетбольній секції, наголошуємо, що міський голова м. Василькова Сабодаш Володимир Іванович та секретар міськради Перінська Оксана не виконують довірених народом функцій, розвели корупцію та хабарі в сфері освіти. Напевно вони вважать, що діти-це єдине за що батьки готові платити хабарі. Просимо відгукнутись усіх небайдужих та засудити вчинки чиновників.

  Відповісти

Залишити коментар