Перший на Київщині “острівець безпеки” встановлено у Василькові

Автор administrator. Дата . Категорія Дороги.

Завдяки Програмі розвитку дорожнього руху та його безпеки «Нульова смертність на дорогах Київщини» у місті Василькові по вулиці Декабристів, 37 встановлено перший на Київщині “острівець безпеки”.

Цей відрізок дороги особливо небезпечний. Кожного дня, з початком нового навчального року, тут переходять дорогу і студенти Васильківського коледжу НАУ, і студенти Відкритого Міжнародного Університету розвитку людини, і учні Васильківського професійного ліцею, а також, на даний час учні Васильківської школи №6 і навчальних закладів, які знаходяться в центрі міста. Задля безпеки громадян,саме на цьому відрізку дороги було вирішено встановити “острівець безпеки”.

Васильківська міська рада висловлює подяку Голові Київської обласної державної адміністрації Олександру Горгану за надану першочерговість і розуміння, адже саме на Декабристів, 37 трапляється найбільше дорожньо-транспортних пригод.

Tags:

Trackback from your site.

Коментарів

 • Володимир

  |

  Добрий день.
  Що треба для того, щоб зробити такий самий “Острівець безпеки” на перетині вулиць Декабристів та Ватутіна???

  Там дуже багато дітей переходить дорогу.

  Відповісти

  • administrator

   |

   Доброго дня! Встановлення таких пішохідних зон на території всієї Київщини передбачено обласною програмою розвитку дорожнього руху та його безпеки «Нульова смертність на дорогах Київщини» Київської ОДА. До кінця року збудують ще більше ста таких «острівців безпеки» по всій області.
   Для того, щоб ініціювати встановлення такого острівця безпеки іще в одному місці у Василькові, рекомендуємо Вам направити відповідне звернення до голови Київської облдержадміністрації за адресою 01196, м. Київ-196, площа Лесі Українки, 1, або на адресу електронної пошти структурного підрозділу, відповідального за звернення громадян: zvern@koda.gov.ua

   Відповісти

Залишити коментар