Платниками Васильківщини сплачено понад 77 млн. грн. єдиного внеску

Автор administrator. Дата . Категорія Податки.

Протягом першого кварталу поточного року надходження єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування від платників Васильківщини склали 77,3 млн. гривень. Це на 27,3 млн. грн., або 54,7 % більше  в порівнянні з відповідним періодом минулого року.

Зокрема, у березні поточного року надходження єдиного внеску зросли на 8,7 млн. грн. в порівнянні з аналогічним періодом минулого року та склали 27,7 млн. гривень.

Звертаємо увагу платників податків, що відповідно до норм Закону України від 08 липня 2010 року № 2464 – VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (із змінами ), з 01.01.2017 фізичні особи – підприємці (далі – ФОП) на загальній системі оподаткування; особи, які провадять незалежну професійну діяльність, а також ФОП – платники єдиного податку другої та третьої груп визначають суму єдиного внеску у розмірі не менше мінімального страхового внеску на місяць, тобто 704 гривні на місяць (3 200 грн. х 22% = 704 грн.), та зобов’язані сплатити її незалежно від того, отримували вони дохід цього місяця чи ні. ФОП – платники єдиного податку першої групи повинні сплачувати половину мінімального страхового внеску, тобто 352 гривні на місяць (704 грн. х 0,5 = 352 грн.).

Васильківське відділення
Києво-Святошинської ОДПІ

Tags: ,

Trackback from your site.

Залишити коментар