ГРОМАДСЬКІ ОБГОВОРЕННЯ ЩОДО ПРОЕКТУ ПОРЯДКУ РОЗМІЩЕННЯ ОБ’ЄКТІВ ЗОВНІШНЬОЇ РЕКЛАМИ ТА ВИЗНАЧЕННЯ РОЗМІРУ ПЛАТИ ЗА РЕКЛАМНУ ПЛОЩУ  В МІСТІ ВАСИЛЬКІВ

Автор administrator. Дата . Категорія Регуляторний акт.

Проект рішення “Про внесення змін до Порядку розміщення об’єктів зовнішньої реклами та визначення розміру плати за рекламну площу в м. Васильков” – завантажити документ (.doc, 38 Кb)


Аналіз регуляторного впливу («Про затвердження Порядку розміщення зовнішньої реклами та визначення розміру плати за рекламну площу в м. Васильків»)


ПОРЯДОК РОЗМІЩЕННЯ ОБ’ЄКТІВ ЗОВНІШНЬОЇ РЕКЛАМИ ТА ВИЗНАЧЕННЯ РОЗМІРУ ПЛАТИ ЗА РЕКЛАМНУ ПЛОЩУ В МІСТІ ВАСИЛЬКІВ – завантажити документ (.doc, 360 Кb)


Проект Порядку розміщення об’єктів зовнішньої реклами та визначення розміру плати за рекламну площу, підготовлений відповідно Закону України «Про рекламу», Типових правил розміщення зовнішньої реклами, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2003 N 2067 (із змінами і доповненнями), на виконання рішення адміністративної колегії Київського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України у справі №892/30-р-02-05-15 «Про порушення законодавства про захист економічної конкуренції», з метою порозуміння виконавчим органом Васильківської міської ради та операторами зовнішньої реклами міста Васильків.

Зауваження та пропозиції приймаються протягом одного місяця з дня офіційного опублікування цього проекту ( до 27-го березня 2017 року) у письмовому або електронному вигляді за адресами:

 • у письмовому вигляді – 08601, Київська обл., м. Васильків, вул. Соборна, 56, каб. 15
 • у електронному вигляді – vasservis@ukr.net

Trackback from your site.

Коментарів

 • Максим Носенко

  |

  Погоджуюсь з зауваженням, щодо того, що “в цьому варіанті положення той, хто хоче отримати дозвіл на розміщення ОЗР повинен спочатку розробити (замовити, оплатити) карту місцевості М 1:500 – це десь в середньому 5000грн за місце.
  А потім при погодженні із службами – Архітектура, Електромережі, Газові мережі, Водоканал, ЖЕК, Укртелеком та іншими службами, цю карту звіряють у відповідних службах із своїми картами на предмет можливості встановлення саме в цьому місці ! Так пробачте, одна із служб відмовить і 5000грн коту під хвіст ! Навіщо розробляти те, що є в кожній службі ? Чому наприклад погодження тих матеріалів, які надав Замовник, не розпочати з Відділу Архітектури, у якого є карти кожного куточку міста, який може роздрукувати ту частинку карти міста, де планується ОЗР і надалі саме цей документ із погодженням Архітектури долучається до матеріалів Замовника і далі погоджується в інших службах.”

  З Повагою, Максим Носенко.

  Відповісти

Залишити коментар